fbpx

Kniha ROK ZA HRANICEMI

Zápisky o životě ve Velké Británii a z cest na Srí Lance a po jihovýchodní Asii. Přečti si je jako e-knihu nebo paperback.

Knížku jsem začala psát poté, co jsem se odstěhovala do Anglie. Je plná osobních zážitků a lekcí z cest. Můj rok za hranicemi začal na rozpálené Srí Lance, kde jsem pracovala na stáži a kde se mi změnil život. Po návratu domů jsme se s přítelem sbalili, přerušili vysoké školy a odletěli směr můj oblíbený Londýn. Chtěli jsme společně objevit jiný život, než jsme do té doby plánovali.

Dobrodružství v Anglii nezačalo hladce, bylo plné začátků a konců a odehrálo se z velké části v národním parku Lake District. Nechybí upřímné osobní zážitky, poučení z cest, skvělé jídlo nebo návrat do jihovýchodní Asie.

O jakých zemích si přečteš? Srí Lanka, Anglie, Skotsko, Česko, Thajsko, Vietnam, Indonésie, Malajsie, Singapur, Itálie a Dánsko (a na skok i o pár dalších!)

Michaela Leto, 2019

Chceš si nejdřív přečíst ukázku?
Pořiď si knihu a vyraž za dobrodružstvím!

[mesmerize_display_woocommerce_items class=”shadow” custom=”true” products_number=”3″ categories=”” tags=”” order_by=”Date” order=”DESC” products=”46,44″]